فارم ماین از کجا شروع شد؟

تیم ما باسابقه‌ی ۱۸ ساله در بازار الکترونیک، کامپیوتر و تلفن همراه کشور، هم‌اکنون با پیشرفت کلیه خدمات و ارائه کالا در فضای مجازی تصمیم گرفته است خدمات آنلاین فروش و ارسال به سراسر کشور را در دستور کار خود قرار دهد و امیدواریم راحتی، امنیت، کیفیت و تجربه لذت بخشی از خرید را ارائه نماییم.
همکاران ما، راهنمای شما برای یک انتخاب بهترین ابزار و راه‌کارهای حرفه‌ای درزمینهٔ فناوری ارز رمزها متناسب باسلیقه و نیاز شما هستند.

فروشگاه اینترنتی فارم ماین چرا ایجاد شد؟

در حقیقت بعد از بررسی سایت‌های مختلف که درزمینهٔ ارز رمز فعالیت داشتند به این نتیجه رسیدیم که اکثر فروشگاه‌های اینترنتی ماینر صرفاً وارد بازار رقابت شده‌اند و هیچ تمرکزی روی کیفیت و ارائه اطلاعات صحیح و کارآمد قبل و پس از فروش به مشتری ندارند؛ بنابراین ما به فکر ایجاد فروشگاهی شدیم که فارغ از هرگونه حاشیه‌ای، در جهت ارتقاء اطلاعات کاربران عزیز در این زمینه و ایجاد محیطی حرفه‌ای برای ارسال نظرات و تجربیات در مورد این فناوری و مشاوره پیش از خرید داشته باشند.
۱ _ مشاوره و پشتیبانی تخصصی مادام‌العمر پس از خرید:
مشتری‌های عزیز همیشه می‌توانند از این خدمات استفاده کنند و تیم ما هم با تمام وجود به ایشان کمک می‌کند.
۲ _ اطلاع‌رسانی پیش از خرید.
شما می‌توانید توی سایت از اطلاعات محصولات که به‌صورت حرفه‌ای برای راحتی شما طراحی‌شده استفاده کنید و آگاهی خودتان را بالا ببرید.
۳ _ مشاوره پیش از خرید:
شاید قصد خرید ماینر یا سرمایه‌گذاری در ارز رمزها رادارید ولی بین چند گزینه دودل شدید، ما به شما کمک می‌کنیم که بهترین و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.
۴ _ هدایای ویژه به‌صورت دوره‌ای:
فارم ماین سالیانه هدایای ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته که در طول مدت فعالیتش به‌صورت دوره‌ای در سایت قرارشان می‌دهیم.
۵ _ امکان تحویل حضوری سفارش‌ها:
شما سفارشتان را اینترنتی ثبت کنید و به‌صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید و محصولتان را تحویل بگیرید.

معنی کلمه فارم و ماین چیست؟

فارم معانی متفاوتی دارد ولی متداول‌ترین معنی این کلمه، مزرعه است.
و اما ماین به معنی معدن و ماینر یعنی معدن کار و استعاره از کشف طلا در معدن است.
محاسبه بازگشت سرمایه و نقطه سربه‌سر در سرمایه‌گذاری یکی از مهم‌ترین عوامل پیروزی در کسب کار است که فارم ماین باوجود متخصصان در این زمینه پیشتاز است.
فارم ماین امکان خرید به‌صورت پیش‌فروش را برای شما دوستان گرامی مهیا کرده است، از این را شما با هزینه کمتری می‌توانید محصولات موردنظر خود را خریداری کنید.
تلاش تیم بزرگ فارم ماین بر اساس تفکر برد، برد پایه‌ریزی شده است و متخصصان این مجموعه بر همین اساس مشاورات خود را پایه‌ریزی کرده‌اند تا اینکه شما دوست عزیز قادر باشید با صرف حداقل سرمایه بیشترین سود را به دست بیاورید.

و در آخر فارم ماین باافتخار منتظر فشردن دستان گرم شما در جهت برداشت گام‌های بلند به سمت موفقیت می‌باشد، صمیمانه منتظر برآورده کردن نیازهای شما در این زمینه هستیم.